Валерій Маркус » Сліди на дорозі
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Сліди на дорозі

Роман
Написано: 2018 року
Розділ: Художня
Твір додано: 16.11.2020
Твір змінено: 25.10.2021
Завантажити: epub (742.1 КБ) fb2.zip (748.9 КБ) pdf див. (92.5 МБ)
Опис: Я б міг сказати, що ця книга правдива, але це були б пусті слова. Правда в кожного своя, і подібними висловами можна жонглювати як завгодно. Часом ми до такої міри заграємося, що самі починаємо вірити у те, що наша вигадка і є істиною. Не хочу брехати. Ця книга не про правду. Вона про те, що боліло особисто мені й чим я мусив поділитися. Вона про мій біль, душевні переживання та відчуття. Сюжет побудований на власному баченні світу на різних етапах життя. Сюжет книги про емоції. Адже врешті-решт ми живемо емоціями, відчуттями та враженнями. Страх, задоволення, секс, екстатичні моменти щастя... Ми живемо, колекціонуючи враження. Тому мені здається, що це достойна тема для роману.

Офіційний сайт книги, створений автором: https://slid.com.ua/
 
Відгуки читачів:
 
25.10.2021 • vitalis
Дуже просто написана і дуже позитивна книга. При тому дуже прониклива. Книга схожа на щоденник-спогад, де загально-ретроспективні оповіді змінюються описами окремих епізодів з життя автора. І з цих епізодів життя простого хлопця складається дуже і доже ємнісна та змістовна картина його життя до армії, в пострадянській українській армії та вже під час російсько-української війни. Як книга вцілому, так і її окремі епізоди примушують задуматися над багатьма речами - від побутових питань до вічних цінностей.
З недоліків можна виділити хіба дещо неприродну авторську мову, недоречне використання слів у окремих місцях - видно, що для автора українська не рідна (післяслово це підтверджує). Натомість автор дуже захопливо написав свою історію, читання якої затягує практично з перших сторінок не тільки через зміст, а й через авторське подання тексту. Незважаючи на багато піднятих важких тем, враження від прочитання і післясмак - дуже і дуже позитивні.
Безсумнівно, книга рекомендована до прочитання.
13.09.2021 • Sancho
Дуже хороша книга!
Написана аматором на рівні досвідченого письменника. Читається легко і захопливо. Основа сюжету автобіографічна, від непростого дитинства до подій гарячої фази російсько-української війни, яку Валерій пройшов у складі 25-ї повітрянодесантної бригади.
Патріотично, але без ідеологічного пафосу. Очима очевидця і безпосереднього учасника подій. Про війну і людей на цій війні, про загиблих товаришів і ціну, яку заплачено українськими солдатами за кожний відстояний клаптик нашої землі.
Коли читав "Сліди...", часто на очі навертались сльози - іноді від сміху, іноді від жаху і жалю. Але тим і цікава книга, як, зрештою, і саме життя.
Дуже раджу всім прочитати цю дійсно непересічну книгу, написану непересічною людиною!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.