Валерій Ананьєв » Сліди на дорозі
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Сліди на дорозі

Роман
Написано: 2018 року
Розділ: Художня
Твір додано: 16.11.2020
Твір змінено: 16.11.2020
Завантажити: epub (742.1 КБ) fb2.zip (748.6 КБ) pdf див. (92.5 МБ)
Опис: Я б міг сказати, що ця книга правдива, але це були б пусті слова. Правда в кожного своя, і подібними висловами можна жонглювати як завгодно. Часом ми до такої міри заграємося, що самі починаємо вірити у те, що наша вигадка і є істиною. Не хочу брехати. Ця книга не про правду. Вона про те, що боліло особисто мені й чим я мусив поділитися. Вона про мій біль, душевні переживання та відчуття. Сюжет побудований на власному баченні світу на різних етапах життя. Сюжет книги про емоції. Адже врешті-решт ми живемо емоціями, відчуттями та враженнями. Страх, задоволення, секс, екстатичні моменти щастя... Ми живемо, колекціонуючи враження. Тому мені здається, що це достойна тема для роману.

Історія супроводжується фото- та відеоматеріалами, знятими мною та моїми товаришами безпосередньо під час подій, описаних у книзі. Контент схований під QR-кодами. Аби його продивитися, потрібен смартфон, підключений до інтернету, та відповідна програма, що зчитує ці коди.
 
Відгуки читачів:
 
13.09.2021 • Sancho
Дуже хороша книга!
Написана аматором на рівні досвідченого письменника. Читається легко і захопливо. Основа сюжету автобіографічна, від непростого дитинства до подій гарячої фази російсько-української війни, яку Валерій пройшов у складі 25-ї повітрянодесантної бригади.
Патріотично, але без ідеологічного пафосу. Очима очевидця і безпосереднього учасника подій. Про війну і людей на цій війні, про загиблих товаришів і ціну, яку заплачено українськими солдатами за кожний відстояний клаптик нашої землі.
Коли читав "Сліди...", часто на очі навертались сльози - іноді від сміху, іноді від жаху і жалю. Але тим і цікава книга, як, зрештою, і саме життя.
Дуже раджу всім прочитати цю дійсно непересічну книгу, написану непересічною людиною!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.