Сеєд Алі Хосейні Хаменеї » Палестина. Найважливіша проблема ісламського світу
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Палестина. Найважливіша проблема ісламського світу

Праця
Написано: 2012 року
Розділ: Публіцистика
Додав: chupacabra
Твір додано: 11.09.2020
Твір змінено: 01.06.2024
Завантажити: djvu (595.4 КБ) doc див. (679.5 КБ) doc.zip (371.2 КБ) epub (367 КБ) fb2.zip (342.2 КБ) pdf див. (708.8 КБ)
Опис: Палестина – земля, що лежить на стику Азії, Африки та Європи і є сакральною для усіх трьох авраамічних релігій. Однак у 20 ст. саме ця земля стала плацдармом для імперіалізму західних держав проти ісламського і арабського світу. Внаслідок сіоністської окупації Палестини мільйони палестинців стали вимушеними біженцями.

Чому палестинське питання стосується не лише Палестини, а усього ісламського світу? Чому цю проблему не вдається вирішити уже понад 60 років? Чому деякі арабські держави неофіційно визнають Ізраїль та мають підкилимні домовленості з ним, в ущерб інтересів Палестини? Чому палестино-ізраїльський конфлікт не є "війною за землю"? За яких умов може бути подолана окупація Палестини? Відповіді на ці та інші питання, а також історію колоніалізму в ісламському світі дає ця праця.

Праця є збіркою вибраних висловлювань Верховного лідера Ірану Сеєда Аліє Хоменеї про Палестину, виголошених під час публічних промов протягом 1989–2011 рр. Переклад англійського видання "The most important problem of the Islamic world: selected statements by Ayatollah Khamenei about Palestine", яке було видане у 2012 році в Тегерані.

Українською публікується вперше. Переклад: Осип Леміш.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.