Христина Данилівна Алчевська » Вірші (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Вірші (збірка)

Поезія
Розділ: Художня
Твір додано: 14.01.2010
Твір змінено: 14.01.2010
Завантажити: doc див. (120 КБ) doc.zip (23.8 КБ)
 
Відгуки читачів:
 
16.01.2021 • O-lenka
Матеріал "Христина Алчевська – жінка з легенди" (авт. Костянтин Мороз) стосується Христини Данилівни Алчевської-старшої (мами0 - там зазначено у анотації. Але є згадки і про дітей Алчевських, в тому числі і про доньку - Христину Олексіївну Алчевську. Їх можна розрізнити по датах народження і смерті, по біографіях і творах.
16.01.2021 • O-lenka
Христина Олексіївна Алчевська-молодша перекладала з французької - твори Анрі Барбюса, а також роман В. Гюго «Бюґ Жарґаль» (1928 р. - Х.Д.Алчевська-старша померла у 1920 р.)
05.01.2021 • vitalis
Чи не могли б Ви конкретніше вказати, кого стосується пов'язаний твір [Христина Алчевська – жінка з легенди (авт. Костянтин Мороз)], а також хто з Христин Алчевських є перекладачем творів В. Ґюґо?
04.01.2021 • O-lenka
На превеликий жаль, цей допис присвячений двом абсолютно різним жінкам - біографія Христини Данилівни Алчевської (мами), а поезія - Христини Олексіївни Алчевської (доньки, або як вона сама себе називала - junior). Дуже часто на просторах інтернету, у вчительських презентаціях натрапляємо на таку помилку! Саме Христя-молодша писала вірші українською, товаришувала з Ольгою Кобилянською (та називала її "білою мевою"). Хоча і вся родина Алчевських - варта уваги, дослідження і вивчення спадщини.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.