Анастасія Абламська » По струні. vol 1 Початок піднесення
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

По струні. vol 1 Початок піднесення

Роман
Написано: 2010 року
Джерело: Машинопис твору люб'язно надано його Автором.
Розділ: Художня
Додав: ponedilok
Твір додано: 25.08.2010
Твір змінено: 26.08.2010
Завантажити: doc див. (1.7 МБ) doc.zip (460.1 КБ) fb2.zip (299.9 КБ)
Опис: Дзеркало, за яким ховається значно більше, ніж просто відображення. Придивившись уважніше, ми побачимо зовсім інший світ зі своїми законами та поглядами на життя. Прислухавшись, почуємо музику, дещо екстравагантну, проте мелодійну й насичену новими відчуттями: коханням, ревнивістю, вбивством, божевіллям...

Вона хоче втекти від буденності й нарешті зрозуміти, яка стежка її. Він - музикант від Бога, у якого відкрилось друге дихання. Разом вони складають суміш чогось брутального та сентиментального, поступово гублячись, де чиї фарби, аж поки колір не стане однозначним. Разом вони це переживуть... а може - ні.
 
Відгуки читачів:
 
20.03.2011 • oleksa
розпочав читання, але не знаю чи зможу його продовжити, бо просто таки ріже очі величезна кількість русизмів і кальки. якщо шановна авторка намагалась таким чином передати молодіжний сленг, то їй не вдалося, якщо ж це елементарна неуважність чи мовне невігластво, то хочеться побажати авторці знайти хорошого редактора чи самій взятись за вичитку. щодо сюжету, якщо забути банально-наївний початок, покищо захоплює.
12.10.2010 • Ruda
Прочитала тільки тому, що побачила "дебютний роман", нова авторка, цікава назва. Я не фанат Бітлз і не знаю всіх тонкощів іх пісень, тому не звернула увагу на неточності з піснями. Сам роман мені не сподобався. Дочитала тільки тому, що не хотіла кидати на півдорозі. Десь на сторінці 30тій виникла думка, що авторка фанат Харукі Муракамі, далі по тексту знайшла підтвердження. Зовсім розчарувала розв*язка, її б трохи доробила. Сам сюжет непоганий, але образи героїв, як на мене, не допрацьовані.
02.09.2010 • AndyN
Ги. Ще читаю, тому не буду оцiнювати в цiлому. Але - шановна авторка - дiйсно, немае такоi платiвки The Beatles - на якiй записана Imagine, бо вона з окремого однойменного авторського альбому. Це одразу впадае в очi. Ви можете шукати авторських виправдовувань, але бiльшicть це буде сприймати як ляп чи невiгластво. Оно вам треба? Тим бiльше - що ця деталь нiякоi ролi не вiдiграе, наскiльки можу судити напiвдорозi.
Щоб знати - треба знати. Imagine записано вже пiсля розпаду The Beatles. Iнши учасники там не грають - хоч у Вiкi загляньте.
26.08.2010 • HvitLepper
Я взагалі рекомендую серйозно починати читати лише з третього розділу. Перші два можна просто переглянути, щоб бути в курсі подій.
Щодо бітлів, то мені ці пісні особливо подобаються, тому я їх і об'єднала. І я знаю, що Імеджин - це суто Леннонське, але її виконують всі учасники групи.
26.08.2010 • vladkasster
початок стандартно-шкільний, до того ж, Анастасіє, зауважте, - Імеджин то не Бітлз, то Джон Леннон, розрізняйте, плііз. Чому б вам у переліку пісень (під час зустрічі Христки) не зупинитися на фактично першому концептуальному альбомі Бітлз під назвою "Револвер"? Повірте, слухати Мішел, обла ді, обла да, Лет іт бі вкупі - то все одно що пити буряковий сік з шампаньолою!:) Читатиму далі й суворо вискажу своє хве (ну або брава;)
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.