Новини сайту
Сторінки:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

У зв'язку з масовістю постання запитань щодо того, як читати певні типи файлів, було написано довідкові статті «Яка програма читає книги у форматі ...?» та статтю про те, як читати файли *.fb2 у оглядачі Firefox.

Крім того, у довідці також можна знайти ґрунтовну статтю «Оптимізація розміру PDF-файлу за допомогою FineReader», у якій розкрито хитрощі збереження високої якості сканованих книг при малому розмірі результуючого PDF-файлу.

Вітаються уточнення, доповнення та ін. зауваження до статей.

На сайті сьогодні увечері зареєструвався користувач за номером 1000, його псевдо nitro.

З цього приводу трохи (можливо) цікавої статистики.
 – На момент написання цієї новини на сайті зареєстровано 1001 користувач.
 – З них хоч раз заходили до сайту після реєстрації 424.
 – З них навідувалися протягом останнього місяця 134, а протягом останнього тижня 37.
 – При цьому загальна кількість відвідувачів за ті самі періоди складає близько 30 тис. та 6 тис. відповідно.
 – Поки що переважна більшість (62%) відвідувачів не затримується на сайті, покидаючи його відразу після перегляду першої сторінки. Сподіваюсь, знайшовши те, що шукали.
 – Абсолютна більшість (90%) наших відвідувачів – з України З них половина – з Києва.

Цікаво буде порівняти, як швидко буде досягнуто позначки в 2000.

Цікава новина для любителів читати з оглядача. Тимофій Бабич розробив додаток для Вогнелиса, що дозволяє читати в ньому книжки у форматі FB2.

Поточна версія додатку підтримує: зображення, виноски, архівовані книги.

Встановити додаток можна з сайту розробника: Читалка FB2

У «Чтива» черговий невеличкий ювілей. Менш, ніж за три місяці бібліотека поповнилася на 1000 найменувань і загальний обсяг тепер складає 3000 творів, які написали та переклали 1163 автори та перекладачі. Сумарний розмір схрону файлів сягнув понад 1,6 ГБ.

3000 творів 1163 авторів обсягом понад 1,6 ГБ

Принагідно висловлюю щиру подяку всім, хто допомагає у наповненні бібліотеки надсилаючи твори нам на поштову скриньку chtyvoПЕСgmail.com

Відомий український письменник Валентин Чемерис вийшов на контакт з нами, після чого досягнено домовленостей про те, що з плином часу в е-бібліотеці «Чтиво» будуть викладатися усі наявні в електронному вигляді твори Валентина Чемериса. Висока ймовірність того, що читачі невдовзі зможуть побачити усі з близько 50 написаних автором книг.

Щиро дякуємо п. Валентину за такий широкий жест у бік читачів.

У бібліотеці реалізовано можливість перегляду файлів *.doc та *.rtf онлайн, без потреби їх завантаження на свій комп'ютер. Для цього використовується сервіс «кеш Google», що дозволяє переглядати файли просто у вікні Вашого оглядача.

Щоб переглянути файл, натисніть посилання «див.», яке знаходиться на сторінці твору після посилання для завантаження *.doc чи *.rtf.


 

Щоправда, можливість переглянути документ залежить від того чи закешував його Google. Кешуються лише неархівовані файли. Якщо біля розширення фалу посилання «див.» немає, то переглянути його можна тільки завантаживши на комп'ютер.

Крім того, при перегляді через кеш Google не відображаються зображення, а форматування повністю зберігається лише якщо при створенні файлу його було зроблено «правильно». Однак, для попереднього перегляду тексту наявних можливостей цілком достатньо.

Майте на увазі, що перегляд документу відкривається у тому ж вікні оглядача. Щоб відкрити для перегляду файл *.pdf у новому вікні/вкладці оглядача, натисніть правою кнопкою миші на посилання і з меню оберіть пункт «Відкрити в новому вікні» або «Відкрити в новій вкладці», або просто клацніть на нього середньою кнопкою миші (зазвичай суміщена з коліщатком).

Ще раз дякуємо читачеві Едм за підказку.

 

У бібліотеці реалізовано можливість перегляду файлів *.pdf онлайн, без потреби їх завантаження на свій комп'ютер. Для цього використовується сервіс «Google Документи», що дозволяє переглядати файли *.pdf просто у вікні Вашого оглядача.

Щоб переглянути файл, натисніть посилання «див.», яке знаходиться на сторінці твору після посилання для завантаження *.pdf.

Дякуємо читачеві Едм за підказку, яка сприяла впровадженню в бібліотеці цієї функції.


 

Зразок розташування посилання на сторінці твору:

Завантажити: *.pdf див. (439,1 КБ)

Майте на увазі, що перегляд документу відкривається у тому ж вікні оглядача. Щоб відкрити для перегляду файл *.pdf у новому вікні/вкладці оглядача, натисніть правою кнопкою миші на посилання і з меню оберіть пункт «Відкрити в новому вікні» або «Відкрити в новій вкладці», або просто клацніть на нього середньою кнопкою миші (зазвичай суміщена з коліщатком).

 

Сторінки:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9