Київська старовина

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Київська старовина»
Скорочена назва КС
Країна видання Україна
Тематика історія, філологія
Періодичність виходу 6 разів на рік
Мова українська
Адреса редакції 9, вул. Анрі Барбюса,
Київ, 03150, Україна
Головний редактор Толочко Петро Петрович
Видавець Редакція журналу "Київська старовина"
Засновник Київський славістичний університет
Засновано 1882
Обсяг 176 сторінок
Обіг 1000 пр.
Передплатний індекс 74260 (в Укрпошта або в ДП «Преса»)
ISSN 0869-3595

«Київська старовина» — науковий історико-філологічний журнал. У журналі друкуються статті та повідомлення історичної, філологічної (літературознавчої й мовознавчої), етнологічної i загальнокультурної проблематики, пов'язаної з історією Києва i ширше — України.

8 вересня 1999 РОКУ журнал внесений ВАК України до Переліку наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних робіт[1].

Зміст журналу розкривається у національній реферативній базі даних «Україніка наукова» та в Українському реферативному журналі «Джерело».

Журнал був заснований у 1882 році. А у 1972 році з ініціативи П. Толочка та М. Брайчевського була спроба відновити журнал. Вийшов один номер, другий набір було розсипано в типографії. У 1992 році за ініціативою академіка НАН України П. П. Толочка видання журналу було оновлено.

Співзасновники видання:

На сторінках журналу друкуються дослідження історичні, лінгвістичні та літературознавчі, археологічні та соціальні. В останні роки збільшилася кількість публікацій славістичного напрямку, що стосуються української історичної та історико-філологічної проблематики[2].

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Перелік фахових видань. vak.org.ua. Вища атестаційна комісія України. Архів оригіналу за 13 квітня 2012. Процитовано 28 березня 2008. 
  2. Научная деятельность Киевского славистического университета. ite.ksu.edu.ua (рос.). Київський славістичний університет. Архів оригіналу за 26 жовтня 2007. Процитовано 28 травня 2023. 

Джерела та література[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]