Збірник статей » Від України до УРСР: Матеріали Всеукраїнської наукової конференції до 80-річчя перенесення столиці радянської України до міста Києва, м. Київ, 12 грудня 2014 p.
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Від України до УРСР: Матеріали Всеукраїнської наукової конференції до 80-річчя перенесення столиці радянської України до міста Києва, м. Київ, 12 грудня 2014 p.

Стаття
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 11.02.2017
Твір змінено: 11.02.2017
Завантажити: pdf див. (5,5 МБ)
Опис: Від України до УРСР: Матеріали Всеукраїнської наукової конференції до 80-річчя перенесення столиці радянської України до міста Києва, м. Київ, 12 грудня 2014 p. / Ред. кол.: Г. В. Боряк (відп. ред.), В. Р. Нахманович (наук. ред.), Я. Л. Примаченко, К. В. Романова (наук. ред.), О. В. Юркова. Музей історії міста Києва; НАН України. Інститут історії України. ‒ К.: Інститут історії України, 2016. ‒ 268 с.

У збірнику подано матеріали Всеукраїнської наукової конференції до 80-річчя перенесення столиці радянської України до міста Києва. Головний наголос зроблено на контроверсійних політичних аспектах змін столичного статусу Києва та Харкова від часів Української Народної Республіки до кінця 1930-х років. Історія міста розкривається також через долі його видатних мешканців на тлі архітектурних перебудов, культурного та господарського життя
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.