Збірник статей » Провісники свободи, державності і демократії: Документи і матеріали. До 20-ї річниці створення Народного Руху України
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Провісники свободи, державності і демократії: Документи і матеріали. До 20-ї річниці створення Народного Руху України

Документ
Написано: 2009 року
Розділ: Історична
Твір додано: 19.12.2014
Твір змінено: 19.12.2014
Завантажити: pdf див. (3,1 МБ)
Опис: Провісники свободи, державності і демократії: Документи і матеріали. До 20-ї річниці створення Народного Руху України / Національна академія наук України, Інститут історії України; Центральний державний архів громадських об’єднань України. – К.: Інститут історії України, 2009. – 454 с.: 24 іл.

ISBN: 978-966-02-5338-4

До збірника увійшли документальні матеріали Народного Руху України і ЦК Компартії України, пов’язані зі створенням і діяльністю наймасовішого громадського об’єднання, яке перебувало в епіцентрі державного і суспільно- політичного життя України на зламі 80–90-х років минулого століття. Документальні свідчення, вміщені у виданні, розкривають етапи утворення народної опозиції, яка стала реакцією невдоволення частини суспільства на дії влади, дала поштовх зародженню і становленню багатопартійності, виявилася важливим кроком на шляху демонтажу компартійної системи і повалення тоталітарного режиму. Збірник документів буде цікавим не лише для членів Народного руху чи історикам, а й широкому колу читачів.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.