Збірник статей » Новітні міфи та фальшивки про походження українців
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Новітні міфи та фальшивки про походження українців

Стаття
Написано: 2008 року
Розділ: Історична
Твір додано: 16.03.2013
Твір змінено: 16.03.2013
Завантажити: fb2.zip (1,8 МБ)
Опис: Ми вважаємо, що справжня історія України — надзвичайно цікава і багата, а українці не надто старші або молодші за більшість європейських народів. Тому плекати комплекси меншовартості й плодити вигадки про наше минуле просто немає потреби. Краще більше дізнатися про те, що ж було насправді — і втішитися знанням, а не маячнею хворих чи вигадками шахраїв.
Книга є збірником статей і виступів науковців низки українських академічних та освітніх інституцій, підготовлених у рамках круглого столу «Міфологізація походження українців», який відбувся в лютому 2007 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».
Вміщені тут матеріали висвітлюють ставлення учених до різноманітних псевдонаукових та псевдопатріотичних теорій походження українського етносу і застерігають від політизації та ідеологізації науки, зокрема історії та археологи.
Видання розраховане на журналістів, істориків, філологів, усіх, хто цікавиться давнім минулим України та його сприйняттям у сьогоднішньому українському суспільстві.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
13.07.2015 • Serhij
Якість книжки - жахлива.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.