Збірник статей » Історія та історики у Львівському університеті: традиції та сучасність (до 75-ліття створення історичного факультету)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Історія та історики у Львівському університеті: традиції та сучасність (до 75-ліття створення історичного факультету)

Стаття
Написано: 2015 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 25.02.2016
Твір змінено: 25.02.2016
Завантажити: pdf див. (4 МБ)
Опис: Історія та історики у Львівському університеті: традиції та сучасність (до 75-ліття створення історичного факультету) / За ред.: Л. Зашкільняка, П. Сєрженґи. Львівський національний університет імені Івана Франка; Жешівський державний університет; Міжнародна Дослідницька Група “Спільна спадщина. Польська та українська історіографія у Львові в ХІХ і ХХ ст.” – Львів: ПАІС, 2015. – 412 с.
ISBN 978-617-7065-40-0
Анотація

У книзі опубліковано наукові розвідки українських і польських дослідників, в яких розкрито сторінки запровадження історичних знань, навчання й дослідження історії в стінах Львівського університету від часу його заснування (1661 р.) до сучасності. Вміщені в книзі нариси і матеріали частково були апробовані на Міжнародній науковій конференції «Історія та історики у Львівському університеті: традиції та сучасність», що проходила 2–3 жовтня 2014 року, і після доопрацювання авторами включені до цього видання. Книга показує тривалий і складний шлях професіоналізації історичної науки в одному з найдавніших університетів Центрально-Східної Європи – Львівському. У формуванні історичної думки та історичного знання взяли участь вчені багатьох європейських країн і народів, що забезпечило високий авторитет цього університету та його вихованців, нерозривно пов’язало з європейською наукою і культурою.

Призначено для науковців, студентської молоді, широкої громадськості
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.