Збірник статей » 25 років незалежності: нариси історії творення нації та держави
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

25 років незалежності: нариси історії творення нації та держави

Не визначено
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 11.02.2017
Твір змінено: 11.02.2017
Завантажити: pdf див. (6,5 МБ)
Опис: 25 років незалежності: нариси історії творення нації та держави / Відп. ред. В. Смолій; Кер. авт. кол. Г. Боряк; Авт. кол.: В. Головко (коорд. проекту), В. Даниленко, С. Кульчицький, О. Майборода, В. Смолій, Л. Якубова, С. Янішевський. HAH України. Інститут історії України. ‒ К.: Ніка-Центр, 2016. ‒ 796 с.

Праця "25 років незалежності: нариси історії творення нації та держави" пропонує новий погляд на історію України після 1991 р. Новітній період розглянутий під кутом активності українського суспільства, піки якої приходилися на три революції ‒ Революцію на граніті, Помаранчеву революцію та Революцію гідності. Кожна з них надавала потужні імпульси для розбудови держави. Перед читачем розгортаються складні процеси, що привели до розпаду СРСР; надається можливість усвідомити важкість перших років становлення нової України та наполегливі пошуки виходу з кризи в 1990-х pp. і на початку 2000-х; познайомитись із злетом і падінням олігархічної системи у 2005‒2009 pp. Показане визрівання політичної кризи після 2010 р., що привела до революційної зміни влади у 2014 р. Вперше в академічній історіографії показана постреволюційна політична та соціально-економічна динаміка та боротьба України проти російської агресії. Наведено факти, інтерпретації, концепції, які дозволять уважному читачеві по-новому оцінити досвід останніх трьох десятиліть.

Книжка призначена для широкого кола небайдужих читачів, науковців, громадських активістів, студентської молоді. Особливо корисною вона буде для державних діячів, незалежно від їхньої професії
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.