Віктор Ющенко » Недержавні таємниці: нотатки на берегах пам'яті
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Недержавні таємниці: нотатки на берегах пам'яті

Не визначено
Написано: 2014 року
Джерело: toloka.hurtom.com
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 23.05.2014
Твір змінено: 23.05.2014
Завантажити: djvu (13 МБ) epub (9,6 МБ) fb2.zip (9,4 МБ) rtf див. (10,8 МБ) rtf.zip (1,5 МБ) txt див. (1,7 МБ) txt.zip (475,6 КБ)
Опис: «Недержавні таємниці» — це щира розмова третього Президента України Віктора Ющенка про приватні сторінки біографії: про кохання і кар'єрні повороти, життя і смерть найдорожчих людей. У книжці він оповідає, як перетнулися долі батьків — Андрія і Варвари, про диво віщих снів і гіркий полиновий хліб дитинства.
Чому бандити не сидять у тюрмах? Чому президент Ющенко відмовився повертати у дію Конституцію 1996 року? Чи планувала Юлія Тимошенко державний переворот у вересні 2005 року? Що зруйнувало таємний союз БЮТ та Партії регіонів улітку 2009 року? Чому насправді розпалася помаранчева команда? Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто і чому отруїв опозиційного кандидата в президенти у вересні 2004 року? Як подолати найбільшу в історії повоєнної Європи гіперінфляцію? — Відповіді на ці та багато інших гострих і болючих запитань ви знайдете у книжці Віктора Ющенка.
«Недержавні таємниці» — не тільки колекція призабутих уже фактів новітньої історії, але й захоплююча оповідь про подолання тягаря радянського минулого, про те, як і чому змінювалася Україна протягом останніх 60 років.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.