Лариса Якубова » Русский мир на Донбасі та в Криму: історичні витоки, політична технологія, інструмент агресії: Аналітична доповідь
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Русский мир на Донбасі та в Криму: історичні витоки, політична технологія, інструмент агресії: Аналітична доповідь

Праця
Написано: 2018 року
Розділ: Історична
Твір додано: 03.07.2018
Твір змінено: 03.07.2018
Завантажити: pdf див. (1,5 МБ)
Опис: Якубова Л., Головко В., Примаченко Я. Русский мир на Донбасі та в Криму: історичні витоки, політична технологія, інструмент агресії: Аналітична доповідь / Відп. ред. В. Смолій. НАН України. Інститут історії України. – К.: Інститут історії України, 2018. – 227 с.

Аналітична доповідь узагальнює результати дослідження, здійсненого в рамках науково-дослідного проекту "Русский мир на Донбасі та в Криму: історичні витоки, політична технологія, інструмент агресії", пропонує нові теоретико-методологічні підходи до аналізу сучасного стану міжетнічних відносин у регіонах й окреслює перспективи українського націєтворення в світлі подій так званої Русской весны.

Показано, як системна ментальна, ідеологічна та методологічна криза, про яку йшлося в наукових колах десятиріччями, вивела назовні удавнені суперечності між носіями різноспрямованих філософських доктрин (і відповідно – життєвих стратегій) у найгострішій формі – збройного протистояння. В доповіді розкриваються передумови, причини виникнення й пускові механізми реалізації проекту русский мир на Донбасі та в Криму у співвіднесенні з досвідом успішного протистояння йому в решті українських регіонів.

Видання адресоване науковцям, службовцям державних органів влади та управління, студентам і всім, кому не байдужі історія і доля України
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.