Мирослав Волощук » «Русь» в Угорському королівстві (XI - друга половина XIV ст.): суспільно-політична роль, майнові стосунки, міграції
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

«Русь» в Угорському королівстві (XI - друга половина XIV ст.): суспільно-політична роль, майнові стосунки, міграції

Праця
Написано: 2014 року
Розділ: Історична
Твір додано: 01.01.2016
Твір змінено: 01.01.2016
Завантажити: djvu (38,4 МБ) pdf див. (46,9 МБ)
Опис: Волощук М. М. «Русь» в Угорському королівстві (XI - друга половина XIV ст.): суспільно-політична роль, майнові стосунки, міграції / Відп. ред. Л. В. Войтович. - Івано-Франківськ : Лілея-НВ, 2014. - 496 с.

Монографію присвячено проблемам ідентифікації в Угорському королівстві упродовж XI-XIV ст. носіїв поняття «русь». Головно йдеться про представників вищої й середньої знаті, відомих насамперед за актовими матеріалами династій Арпадів та Лнжу як Ruthenus, dictus Orrus і т. п. Чимало персоніфікованих осіб колись належали до галицької, чернігівської\ київської\ волинської родової і військовослужилої знаті, духівництва, що під тиском різних обставин змінили місце проживання. У праці вперше в такому обсязі використано латиномовні документи, що окреслюють перипетії життя руських поселенців і тих, за ким нотувалися предикати руського ґатунку. Книжка адресована всім, кому цікава історія Русі, Угорщини та інших країн середньовічної Центрально-Східної Європи.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.