Михайло Відейко » Бібліографія трипільської культури
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Бібліографія трипільської культури

Довідник
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 02.04.2015
Твір змінено: 02.04.2015
Завантажити: djvu (2,1 МБ) pdf див. (1,7 МБ)
Опис: загальному списку зроблена спробі зібрати якомога більшу бібліографічну інформацію (монографії, статті в збірниках, періодичних виданнях, тези доповідей конференцій та ін.) за тематикою "Трипільська культура в Україні" за станом на червень 2004 року. Йдеться насамперед про наукові видання.
Бібліографічний опис усіх матеріалів здійснено відповідно до чинних в Україні правил бібліографічного опису документів, встановленими ТОСТ 7.1-84 "Библиографическое описание документа. Общие требования и правила составления" та змінами до нього, затвердженими Державною радою з стандартизації, метрології та сертифікації (Протокол № 95 від 28.05.1999 р.), чинним від 01.07. 2001 р.; скорочення слів і словосполучень - відповідно до ДСТУ 3582-97 "Скорочення слів в українській мові у бібліографічному описі: Загальні вимоги та правила" та ТОСТ 7.12-93 "Библиографическая запись. Сокращение слов на русском язіке. Общие требования и правила".
Принцип розташування матеріалу у загальному списку - алфафітний.
Зрозуміло, що пропонована бібліографія не є вичерпно повною. Певні "білі плями" є по науковим працям, виданим в другій половині ХІХ - на початку XX ст., також у 20-30-ті роки, особливо за межами України. Така ж ситуація із працями, яки видано в Україні після 1991р. Поза межами бібліографії лишилися ресурси Інтернету а також числені науково-популярні видання, особливо у періодиці. Нарешті за рік, що минув після укладання бібліографії вона значно виросла за рахунок нових видань, а особливо - двотомної "Енциклопедії Трипільської цивілізації".
Ми надіємося, що змощемо в майбутньому поновлювати пропоновану бібліографію, принаймні раз на рік.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.