Микола Тимошик » Книга для автора, редактора, видавця
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Книга для автора, редактора, видавця

Посібник
Джерело: flibusta.net
Розділ: Навчальна
Твір додано: 21.05.2010
Твір змінено: 21.05.2010
Завантажити: djvu (13,3 МБ)
Опис: Це перше в Україні видання, де в популярній формі комплексно висвітлюються найголовніші питання, що охоплюють усі процеси створення, редакційно-видавничої підготовки, поліграфічного виконання та реалізації різних видів видань.

Посібник складається з трьох частин: «Організація видавничої справи», «Редакторська підготовка видань», «Маркетинг і промоція», а також додатків. У додатках подаються зразки оформлення вихідних відомостей (титульного аркуша, надвипускних і випускних даних), бібліографічного опису видань, варіанти різних видів договорів, а також витяги з деяких законодавчих і нормативних актів з видавничої справи.

Для працівників видавничо-поліграфічної галузі та авторів видавництв. Може бути корисним для студентів, які навчаються за спеціальностями «Видавнича справа та редагування» і «Журналістика».

Тимошик Микола. Книга для автора, редактора, видавця: Практичний посібник. — 2-ге вид., стереотипне. — К.: Наша культура і наука, 2006. — 560 с. (Серія "Бібліотека видавця, редактора, автора"). ISBN 966-7821-35-8
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.