Світлана Трухманова » Соціокультурні та політичні процеси у містах Східного Поділля у 1920-х – на початку 1930-х рр.
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Соціокультурні та політичні процеси у містах Східного Поділля у 1920-х – на початку 1930-х рр.

Праця
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 24.10.2016
Твір змінено: 24.10.2016
Завантажити: pdf див. (6,7 МБ)
Опис: Трухманова С. Л. Соціокультурні та політичні процеси у містах Східного Поділля у 1920-х – на початку 1930-х рр. / Наук. ред. Рубльов О. С. НАН України. Інститут історії України; Вінницький національний медичний університет ім. М. І.Пирогова; Вінницька філія Центру дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України при Кам’янець-Подільському національному університеті ім. І. Огієнка. – Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2016. – 236 с.

ISBN 978-966-2696-51-6

Анотація
У монографії простежуються соціальні та культурні зміни у житті мешканців міст Східного Поділля на тлі історичних змін. Подається значний статистичний матеріал, що характеризує соціодемографічну ситуацію у містах Східного Поділля у вказаний період.

На основі аналізу архівних документів пояснюються умови формування радянської інтелігенції, характеризуються особливості праці та побуту міських мешканців Східного Поділля.

В умовах згортання так званої нової економічної політики та зростання централізованого контролю, посилення тоталітарних методів управління розглядаються факти наростання переслідувань місцевої інтелігенції, в тому числі, краєзнавчої еліти за звинуваченням в опозиційній діяльності.

Монографія може бути використана у процесі викладання курсу історії та культури України, історії Поділля, соціології міста. Розрахована на викладачів, студентів вищих закладів освіти ІІ‒ІV рівня акредитації, а також усіх, хто цікавиться даною проблематикою
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.