Кирило Штанько » Полювання за людиною
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Полювання за людиною

Спогади
Написано: 1953 року
Джерело: ukrnationalism.org.ua
Розділ: Історична
Твір додано: 12.11.2007
Твір змінено: 14.11.2009
Завантажити: doc.zip (85,9 КБ) txt див. (194,6 КБ) txt.zip (64 КБ)
Опис: В СССР більшовики щорічно нищать стільки людей, що їх би вистачило для заселення таких просторів, як Аргентина або Канада до теперішньої густоти. Окрему категорію в системі заміреного нищення людей творять в СССР т.зв. концтабори «особого призначення». Такі концтабори звичайно розташовані в найдикішій тундрі або в сибірській тайзі. В них від голоду, виснаження, від ран, обморожень, цинги, щороку гинуть мільйони людей. І тут гинуть люди в найстрашніший спосіб — вони тут просто гниють.
Господь був милосердним до мене і допоміг мені, може одному на десятки тисяч, вирватися живим з такого табору «гнилої смерти». А пізніше, коли війна розвалила на деякий час частину страшних мурів совєтського раю, вирвався і я за межі СССР.
Нас, що вирвалися в часі війни за межі «совєтського раю», перебуває тепер на цілому світі тисячі, десятки тисяч. І ми не тільки перебуваємо тут, але й вільно говоримо з цим світом. В слові і письмі вияснюємо йому «совєтську правду» і домагаємося від нього правди для себе і для всіх, покривджених більшовиками.
За це кривавий Сталін та його опричники, різні Молотови та Вишинські, називають нас фашистами, військовими злочинцями, коляборантами і вимагають, щоб культурний світ видав нас більшовикам для покарання. Не їм обвинувачувати будь кого в коляборації. Не мине багато часу і світ скаже їм в очі те, що поки що говорять їм лише ті, хто їх пізнав.
Пишучи рядки своїх спогадів про життя в СССР, я відчував від початку і до кінця великий брак слів, які б належно змалювали страхіття совєтської дійсности. Цих слів мені бракує мабуть тому, що в «совєтському раю» я був позбавлений можливості навчитись навіть рідної мови. Але те, чого я не зумів належно висловити, скажуть інші, бо таких як я, тепер за межами СССР є тсячі і тисячі. Ми доповнимо один одного і розкажемо необізнаному світові, який так довго і вперто не хотів помічати совєтської дійсности, всю правду про цю дійсність. Розкажемо правду про «рай», в якому щорічно жахливим способом гинуть мільйони невинних, і який більшовики, підбадьорені успіхами своєї брехні та ошуканства, пробують сьогодні поширити на цілий світ.
Я свій причинок зробив. Доповніть мої зізнання всі, хто вирвались з совєтської потуги!
Міттенвальд, дня 24 грудня 1947р.
А. Ромен
(Передмова автора до німецького видання 1947 р.)
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.