Олена Прищепа » Вулицями Рівного: погляд у минуле
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Вулицями Рівного: погляд у минуле

Праця
Написано: 2006 року
Розділ: Історична
Твір додано: 04.01.2018
Твір змінено: 04.01.2018
Завантажити: pdf див. (28,9 МБ)
Опис: Прищепа О. Вулицями Рівного: погляд у минуле. ‒ Рівне, 2006. ‒ 223 с.

У книзі висвітлюється історія Рівного — сучасного обласного центру України. Основну увагу автор приділяє розкриттю багатогранного міського життя Рівного XIX — початку XX століття, коли воно перебувало в складі Російської імперії, а також за часів перебування в складі Другої Речі Посполитої (20-30-і pp. XX ст.).

Проведене дослідження назв вулиць Рівного дає можливість прослідкувати основні напрямки його забудови, національного складу міського населення з визначенням конкретних зон проживання різних етнічних груп.

Для дослідження діяльності органів міського самоврядування, трудової звитяги рівнян, історії окремих будівель, а також історичних та архітектурних пам’яток Рівного автором використані архівні документи, переважно раніше неопубліковані, фондові збірки документів і фотографій Рівненського обласного краєзнавчого музею, спогади відомих людей, які побували в місті, а також його старожилів.

Для науковців, краєзнавців, студентської та учнівської молоді, для рівнян та гостей міста, усіх, хто цікавиться українською історією

Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.