Олег Проців » Правове регулювання ведення мисливського господарства: аспект місцевого самоврядування
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Правове регулювання ведення мисливського господарства: аспект місцевого самоврядування

Посібник
Написано: 2011 року
Джерело: Машинопис твору люб'язно надано його Автором.
Розділ: Наукова
Додав: oleg1965
Твір додано: 16.08.2018
Твір змінено: 16.08.2018
Завантажити: doc див. (209 КБ) doc.zip (45,6 КБ)
Опис: У сучасному суспільстві мисливство розглядається у трьох аспектах: рекреаційному, екологічному, економічному. Всього на даний час в Україні веденням мисливського господарства займається близько тисячі мисливських господарств. В цілому у державі ведення мисливського господарства є збитковим, а надходження від нього до вкладених коштів становить лише 50 відсотків.
Станом на 1 січня 2011 року веденням мисливського господарства в Івано-Франківській області займаються 35 користувачів мисливських угідь на площі 989,0 тис.га., з них -15 лісогосподарських підприємств системи Держкомлісгоспу на площі 407,7 тис.га, (41 відсоток всіх угідь області), 8 організацій облради УТМР на площі 446,7 тис.га, (45 відсотків), 12 підприємств інших форм власності на площі 134,6 тис.га, (14 відсотків).
Мисливство, як і інша діяльність людини регулювалась правовими нормами, які в основному базувались на звичаєвому праві, але з приходом радянської влади у Галичину основним чинником формування мисливського господарства став ідеологічний фактор.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.