Марія Матіос » Щоденник страченої
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Щоденник страченої

Новела
Джерело: flibusta.net
Розділ: Художня
Твір додано: 01.06.2010
Твір змінено: 24.05.2017
Завантажити: fb2.zip (207,9 КБ) pdf див. (17,4 МБ) rtf див. (884 КБ) rtf.zip (180,5 КБ)
Опис: Уміння Марії Матіос концентрувати драми «на одному сантиметрі тексту», проникати в потаємні печери людської психіки завжди викликає підступне запитання: а куди вона поцілить наступною книжкою?

На цей раз у «Щоденнику страченої», означеному, як психологічна розвідка, письменниця, ніби тримає в руках лазерний скальпель нейрохірурга, і водночас з притаманною їй прискіпливістю адвоката досліджує внутрішню драму закоханої людини.

Історію пристрасті – як пік приватної насолоди й водночас невидимий, але прямий шлях до трагедії багатьох – вона розкриває з не меншою скрупульозністю, ніж розкрила історичну драму в попередньому романі «Солодка Даруся».

Літописець полюсів людського життя – легального й прихованого – Марія Матіос у «Щоденнику страченої» демонструє елементи психологічного трилера, в якому органічно поєднано сюжет і потік свідомості, детективність розповіді і новелістичний фінал, тілесну чуттєвість і психоаналітику.
 
Відгуки читачів:
 
01.06.2010 • Дані
Прочитала на одному подиху! Захоплююче! Хоча, подруга назвала твір нуднуватим... Глибокий психологізм. Дуже сподобалося!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.