Владіслав Мальцев » Жертва гражданской войны. Преследования Украинской православной церкви в ходе конфликта на Украине, 2014–2015 (рос.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Жертва гражданской войны. Преследования Украинской православной церкви в ходе конфликта на Украине, 2014–2015 (рос.)

Документ
Написано: 2016 року
Розділ: Релігія
Додав: Scaramuccia
Твір додано: 12.06.2019
Твір змінено: 12.06.2019
Завантажити: pdf див. (1,9 МБ)
Опис: Увага!!! Ця книга - інструмент московської релігійної та антиукраїнської пропаганди!


В ході Майдану канонічна Українська православна церква (УПЦ), що є найбільшою за кількістю релігійних споруд конфесією країни, пов'язувала себе з усім українським суспільством і тому закликала обидві сторони конфлікту утриматися від ескалації насильства. Саме тому після насильницької зміни влади УПЦ стала зазнавати утисків. Нова влада України розгорнули інформаційну кампанію, в якій УПЦ виставлялася як один з головних внутрішніх ворогів. Центральні та регіональні ЗМІ як під копірку звинувачували УПЦ в зберіганні зброї і приховуванні «диверсантів», фінансування «терористів», у співпраці з російськими спецслужбами, участі у вбивстві мирних громадян і військовослужбовців. Навесні 2014 року український суспільство виявилося охоплено масової істерією, дуже схожою на середньовічну «полювання на відьом». Розпочата вакханалія силових захоплень храмів УПЦ за напруженням пристрастей і грубості методів нагадувала гоніння інквізиції на гугенотів в католицькій Європі. Почастішали випадки підпалів храмів, переслідування священиків спецслужбами і радикальними озброєними угрупованнями.
У цьому виданні, підготовленому правозахисної Групою інформації за злочинами проти особистості (IGCP) представлена ​​узагальнююча інформація про силові захоплення церковних будівель УПЦ, підпалах храмів, обстріли храмів в Донбасі, нападах на священиків, тиску на УПЦ з боку органів влади та кампанії дифамації в ЗМІ.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.