Олександр Маєвський » Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

Стаття
Написано: 2018 року
Розділ: Історична
Твір додано: 10.10.2018
Твір змінено: 10.10.2018
Завантажити: pdf див. (9,4 МБ)
Опис: Маєвський О. Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр. / Відп. ред. О. Є. Лисенко. НАН України. Інститут історії України. – К.: Інститут історії України, 2018. – 268 с.


У монографії комплексно аналізуються роль і місце політичного плакату у формуванні інформаційного простору на території України в роки Другої світової війни. До наукового обігу введено значний масив маловідомих і невідомих для дослідників креолізованих текстів. Аналіз візуальних інструментів у формуванні інформаційного простору в роки Другої світової війни в ідеологічному та соціально-психологічному вимірах сприяє розкриттю концепції ідеологічних маніпуляцій тоталітарних режимів, а також спрямування пропагандистських акцій українського самостійницького руху.

Книга дає змогу комплексно оцінити вплив візуальних образів, репрезентованих за допомогою політичних плаката та карикатури, на процес формування архетипів сприйняття не лише на населення окупованої України, а й на сучасників. Праця розрахована на науковців, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться історією України, проблемами функціонування інформаційного простору та візуальної пропаганди
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.