Павло Роберт Маґочій » Ілюстрована історія України
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Ілюстрована історія України

Праця
Написано: 2012 року
Джерело: toloka.hurtom.com
Розділ: Історична
Твір додано: 14.08.2014
Твір змінено: 26.08.2014
Завантажити: djvu (76,2 МБ) pdf див. (64,3 МБ)
Опис: Маґочій, Павло-Роберт.
Ілюстрована історія України / Павло-Роберт Маґочій ; пер. з англ. [С. Біленький]. - К. : Критика, 2012. - 446, [49] с. : іл., карти. - Дод. тит. арк. англ. - Бібліогр.: с. 443-447.

ISBN 978-966-8978-52-4


Популярна, проте зіперта на міцному академічному ґрунті синтеза з пера канадсько- американського науковця, очільника катедри українознавчих студій у Торонтському університеті проф. Павла-Роберта Магочія має на меті не тільки дати широкій авдиторії стислий, захопливий, динамічно викладений огляд історії України від античности аж до «постпомаранчевого» сьогодення, але й дослівно зобразити цю історію за допомоги детальних мап на початку кожного із 46 розділів і численних ілюстрацій, що створюють вельми цілісний, хоч і неабияк стереоскопічний, образ навдивовижу розмаїтої та багатокультурної цивілізації. На відміну від більшости дослідників, автор дивиться на свій предмет під територіяльним і мультикультурним, а не етно-національним кутом зору, і його увагу привертають, нарівні з українцями, всі народи, що колись замешкували терени нашої країни в її чинних кордонах. Такий оригінальний і збалансований виклад політичної, соціяльно-економічної та культурної історії Краю стане у пригоді кожному любителю української минувшини, надто освітянам та учнівській і студентській молоді.

Цей авторизований переклад здійснено за англомовним виданням, що побачило світ 2007 року у видавництві Торонтського університету й у видавнитцві Університету штату Вашингтон
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
20.04.2015 • Mari
Зараз читаю цю книжку. Мені особисто дуже сподобався підхід автора, який показує, що Україна дуже мультикультурна і багатонаціональна, не дивлячись на те, що більшість в ній українці.

Було б цікаво почути аргументацію попереднього дописувача щодо того що це книжка-маніпуляція. Чому ви так вважаєте?
30.01.2015 • rost
Чергова мультикультурна, маніпуляційна маячня!
Такого сміття в совковому стилі давно вже не читав.
Книга абсолютно не рекомендована до читання!!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.