Валерій Ластовський » Між суспільством і державою. Православна церква в Україні наприкінці XVII – у XVIII ст. в історії та історіографії
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Між суспільством і державою. Православна церква в Україні наприкінці XVII – у XVIII ст. в історії та історіографії

Праця
Написано: 2008 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 12.03.2015
Твір змінено: 12.03.2015
Завантажити: pdf див. (5,8 МБ)
Опис: Ластовський В.В. Між суспільством і державою. Православна церква в Україні наприкінці XVII – у XVIII ст. в історії та історіографії. Монографія. – К., Фенікс: НКПІКЗ, 2008. – 496 с.

У представленій читачу монографії вперше у вітчизняній історичній науці здійснюється комплексний аналіз історії та історіографії історії православної церкви періоду кінця ХVII–ХVIII ст. Розглядається ряд проблем, що вивчалися в історичній науці: історіографія питання, правовий статус православної церкви, соціально-економічні та суспільно-політичні аспекти тощо. Автором представлено критичний огляд цілого кола питань, що залишалися невирішеними і дискусійними для історичної науки від початку ХІХ ст. і до нинішнього часу. Читач матиме змогу ознайомитися із тими питаннями, котрі намагалися вирішити представники різних наукових шкіл і напрямів. У книзі також представлено біографії істориків, духовних ієрархів, матеріали з історії українських церковних інституцій, монастирів і церков. Монографія написана на основі вітчизняних і зарубіжних документальних та історіографічних джерел.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.