Валентин Кудрицький » А листя падають...
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

А листя падають...

Поезія
Розділ: Художня
Твір додано: 17.09.2017
Твір змінено: 17.09.2017
Завантажити: fb2.zip (416,5 КБ)
Опис: Народився автор на Житомирщині серед мальовничої природи, яка надихнула його (як і його землячку – Лесю Українку) на поетичний лад, глибоко зачепивши ще в юності струни душі.

Тому більшість його поезій присвячені найкращим людським почуттям і (в першу чергу) любові до найсвятішого на світі – до Жінки.

Струни його серця дзвенять таким ліризмом, глибиною щирості і правди. Манера його письма наближається до пісенно-народної творчості, а тому його поезія самобутня, без нашарувань впливу ззовні. Хоча в деяких інколи чути знайомі інтонації, зустрічаються вже знайдені поетичні образи. Але це лише збагачує його твори, не перекриваючи його світосприйняття.

Поряд із ліричними творами автор пише гумористичні і сатиричні, в яких гостро відгукується на проблеми сьогодення. Серед них – байки, частівки, сатиричні куплети. І в них він яскраво демонструє майстерне володіння словом. Дістається в його гуморесках бюрократам, хапугам, ледарям і новоспеченим олігархам і всіляким пройдисвітам. В цій збірці є твори і з елементами еротики. Але автор в них не переступає межу дозволеного, дотримуючись моральних канонів.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.