Дара Корній » Зворотний бік світла
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Зворотний бік світла

Роман
Написано: 2012 року
Розділ: Химерна
Твір додано: 26.08.2014
Твір змінено: 26.08.2014
Завантажити: djvu (9,5 МБ) fb2.zip (941,5 КБ)
Опис: Поки прихильники сутінкової саги сумують над тим, що Стефані Маєр відклала завершення свого роману «Сонце півночі» (сповідь Едварда Каллена), її українська колега Дара Корній започаткувала власну сагу. Зазирніть у чорну душу темного безсмертного — і ви побачите там кохання, яке виточило лють. Сутінки спустилися на світ Чотирьох Сонць, коли лихий Стрибог, стоячи на Дівич-горі, віддавав накази нищити, палити все, що було дорого Птасі — на той час безпорадній дівчинці. Це згодом вона стане найсильнішою з світлих безсмертних і… пробачить йому, і покохає, і приборкає звіра… Але чому надзвичайну дитину ціною власного життя йому народить звичайна смертна жінка?
Світло не може існувати без темряви, а інколи вони навіть закохуються одне в одного: Птаха — світла безсмертна, Стриб — темний. А от Мальва ще не визначилася, більше того — дівчина донедавна й гадки не мала про своє покликання і про те, чия кров тече в її жилах. До сімнадцяти років Птаха берегла її як зіницю ока, та вже час її квіточці розпускати пелюстки — чорні чи білі, новонароджена безсмертна обиратиме сама!
 
Відгуки читачів:
 
Добра мова, цікава концепція світів, а пристрасті киплять як у "Санта-Барбарі" ;) Протягом читання задаєшся питанням "Хто, з ким, коли і від кого?" І кохання, і батальні сцени, і філософські роздуми - всього потроху. Читати варто. Це 1 книга серії, друга - "Зворотній бік темряви", тут відсутня, але знайти у Інеті можна
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.