Віктор Карпов » Історичні витоки української військової символіки та її розвиток в незалежній Україні
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Історичні витоки української військової символіки та її розвиток в незалежній Україні

Праця
Написано: 2015 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 12.11.2016
Твір змінено: 12.11.2016
Завантажити: pdf див. (6,9 МБ)
Опис: Дисертація присвячена історії української військової символіки та її розвитку в незалежній Україні. В роботі вперше розкрито питання формування символіки українського війська у цілісній та взаємопов’язаній системі у період здобуття незалежності України наприкінці ХХ століття.

Уперше досліджено історичні витоки та передумови виникнення військової символіки України, а також характерні ознаки національної ідентичності військової символіки.

Автором розглянуто основні напрями розвитку символіки у її державному та військовому значенні. Висвітлено правові основи запровадження державних символів, їх історичний генезис та зміст. Шляхом введення у науковий обіг значної частини документальних джерел з фондів державних архівних та музейних зібрань, використання широкого масиву опублікованих наукових праць та документів прослідковано особливості становлення та розвитку символіки Збройних сил України та інших військових формувань до яких належать Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України, Cлужба безпеки України, Внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України, підрозділи Міністерства надзвичайних ситуацій України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Запропоноване дослідження вбачається актуальним, оскільки ґрунтується на гострій потребі національної ідентичності символіки військових формувань України в сучасному глобальному світі.

Ключові слова: Україна, символіка, історичні витоки військової символіки, військові формування, Національна гвардія України, Збройні сили України, фалеристика, уніформістика, прапорництво, вексилологія, емблематика.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.