брати Капранови » Розмір має значення
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Розмір має значення

Роман
Розділ: Художня
Твір додано: 21.01.2013
Твір змінено: 21.01.2013
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Вороги України не дрімають. Цього разу вони вирішили знищити нашу культурну основу, нашу традиційну мораль. І мішенню для атаки обрали найбільш вразливу її частину - дівочу цноту. Популярний засіб для схуднення насправді виявляється біологічною зброєю, що впливає винятково на невинних дівчат. До справи беруться компетентні органи. Хто стоїть за спинами біотерористів? Про це ви дізнаєтеся з хулігансько-філософського роману братів Капранових "Розмір має значення". Чому роман хуліганський, ви, певно, зрозуміли. А чому філософський - прочитайте в невеличкому інтерв'ю:
- Чому ви обрали жанр хулігансько-філософського роману?
- Для написання звичайного філософського роману не обов'язково навіть закінчувати школу. Варто лише записати свої розумні думки, а далі - чекати на Нобелівську премію. Наш підхід - інший. Ми не хочемо завантажувати читача своїми розумними думками. Ми хочемо, щоб розумні думки самі виникали в голові у читачів.
- А чому саме "хуліганський"?
- Теми, яких ми торкаємося, є досить болючими. Національні табу і комплекси, мораль, єврейське, російське, польське питання... Спробуйте говорити про це всерйоз - вас одразу закидають філософським камінням.
- А якщо хтось за стьобом не помітить інтелектуальних глибин?
- Тоді нехай просто отримає задоволення від веселого і небанального тексту. До речі, рекомендуємо прочитати роман двічі. Перший раз - просто для задоволення, другий - для глибшого сприйняття.
- А кому "Розмір..." протипоказаний?
- Феміністкам. Міністерство попереджає - гендерно стурбованим особам читати наш новий роман небезпечно. Це може призвести до отруєння власною їддю.
Розмовляв ваш кореспондент Олекса Вертипорох.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.