Юліус Евола » Метафізика війни
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Метафізика війни

Праця
Написано: 2008 року
Джерело: toloka.hurtom.com
Розділ: Публіцистика
Додав: chernenko
Твір додано: 22.09.2014
Твір змінено: 22.09.2014
Завантажити: epub (116,2 КБ) fb2.zip (110 КБ) txt див. (215,7 КБ) txt.zip (89,4 КБ)
Опис: Дане видання являє собою збірник статей Юліуса Еволи (1898-1974) - відомого італійського мислителя-традиціоналіста. Всі статті об'єднані спільною темою - темою війни. "Вище від всіх матеріальних чи фізичних наслідків війни знаходяться наслідки духовного характеру, і в цьому зв'язку неможливо обійти увагою тему особистого героїчного досвіду".

Евола розглядає такі питання, як можливі наслідки війни для сучасної людини, різні види героїзму, расові аспекти війни. Автор особливо зупиняється на темі "священної війни", залучаючи матеріали римської, скандинавської, індоарійської та інших традицій.
Війна розглядається Еволою як засіб духовного перетворення людини, що дозволяє йому перевершити "людське, занадто людське".
Книга може бути цікава тим, хто хоче відповісти собі на запитання - чому так багато людей (і країн) стали на сторону фашизму.

Цікавою є також концепція розподілу людей на чотири касти - рабів, буржуїв(бізнесменів і торговців), військову еліту і духовну, що сильно відрізняється від концепції марксизму.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.