Раїса Іванченко » Отрута для княгині: Віщий Олег
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Отрута для княгині: Віщий Олег

Роман
Написано: 1995 року
Розділ: Історична
Твір додано: 24.08.2012
Твір змінено: 24.08.2012
Завантажити: fb2.zip (445,4 КБ)
Опис: «Віщий Олег» — це перша книга роману Раїси Іванченко «Отрута для княгині» (друга — «Княгиня Ольга»).
Розповідаючи про Київську Русь X століття, автор виділяє два прошарки тогочасного суспільства — владців і еліту.
Якщо владці палять храми і січуть мечами письмена і книжників, спрямовують свій розум, все своє життя на те, як у будь-який спосіб захопити владу в Києві і утримувати її, поставити власний терем якнайвище на княжій горі, мати більше срібла, земель і селищ, то здателі, просвітники — справжня еліта — зводять чудеса архітектури, засновують школи, переписують книги, несуть світ знань в рідну землю...
Княгиня Ольга, князі Олег, Ігор, Святослав, візантійські імператори Костянтин Багрян ородний, Роман Лакапін, болгарський цар Симеон виринають з пітьми історії.
Роман напрочуд актуальний. Автор своїми відвертими думками постійно підштовхує читача до порівнянь і аналізу минулого і сучасного, до створення власного критичного погляду на проблеми у суспільстві.
 
Відгуки читачів:
 
19.02.2018 • Lesyabez
Випадково в дитинстві я купила цю книгу і просто закохалася в неї. Прочитала на одному диханні. Сюжет цікавий, дотепний, захоплюючий! В цій книзі є все: і історичні перипетії, і щирі почуття, і дружба, і зрада...Імпонує мова написання,- автор намагалася зберегти та передати автентичність древніх часів! Чудовий твір! Та, на жаль, ця книга втрачена мною... Надзвичайно хочу придбати її знову та ще раз перечитати!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.