Каріне Гейвандова » Марк Кармінський
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Марк Кармінський

Нарис
Написано: 1981 року
Джерело: toloka.hurtom.com
Розділ: Наукова
Твір додано: 17.05.2014
Твір змінено: 17.05.2014
Завантажити: djvu (5,2 МБ)
Опис: Серія "Творчі портрети українських композиторів"
Марк Веніамінович Кармінський належить до плеяди музикантів, творче формування яких відбувалось у п’ятдесяті роки. Розпочавши свій мистецький шлях під наглядом досвідчених музикантів, вони невдовзі стали соратниками своїх наставників.
Представників середнього покоління українських радянських композиторів при всій неповторності їх творчих індивідуальностей єднає спільність мистецьких інтересів. їхня творчість охоплює багато музичних форм і жанрів, усі вони тяжіють до масштабних музичних висловлювань в операх,ораторіях, симфоніях, кантатах і водночас багато сил віддають пісенній творчості, роботі в драматичному театрі і в кіно.
М. Кармінський написав три опери, симфонічні твори, інтенсивно працював над драматичними спектаклями, музика до яких стала своєрідною лабораторією пошуків в інших музичних жанрах. З театром пов’язане і становлення Кармінського-пісняра. Багато його пісень, які вперше прозвучали в театрі, давно живуть самостійним життям. Від опери через драматичний театр до пісні, від симфонії знову до опери — такі віхи творчого шляху митця.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.