Олександр Гаврош » Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу

Повість
Написано: 2007 року
Джерело: toloka.hurtom
Розділ: Дитяча
Твір додано: 12.07.2014
Твір змінено: 12.07.2014
Завантажити: fb2.zip (99,3 КБ) pdf див. (4,6 МБ)
Опис: «Українська сила» -- це серія захоплюючих книг про легендарних українців, сильних духом і тілом богатирів, героїв, силачів.
Автором книги про легендарного закарпатського богатиря Івана Силу (Івана Фірцака-"Кротона") є Олександр Гаврош.
Це весела, захоплююча, сповнена пригод розповідь про простого хлопця із закарпатського села Білки, який, завдяки надзвичайній фізичній силі, а також силі духу і доброті, здобув собі славу найсильнішої людини світу, перемагав найвидатніших богатирів, разом із мандрівним цирком побував у багатьох країнах світу. Розповідь базується на реальній біографії українського силача Івана Фірцака, ім’я якого повертається з небуття. Одним зі сучасних натхненників цієї історії для юних читачів є Василь Вірастюк, тому в книжці ви знайдете його передмову.
У великому місті на Івана Силу – парубійка з гірського села – чекає багато карколомних пригод, випробувань і небезпек, а ще – зустрічі з вірними друзями та, звичайно, справжнє кохання.
Незвичайна сила, працьовитість і добре серце ведуть його від перемоги до перемоги: від вантажника на вокзалі – до чемпіона республіки, від циркового силача у цирку пані Бухенбах – до найдужчої людини світу.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.