Лариса Данилівна Федорова » Звід пам'яток історії та культури України. Київ: Книга 1, частина 3: С–Я
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Звід пам'яток історії та культури України. Київ: Книга 1, частина 3: С–Я

Енциклопедія
Розділ: Наукова
Твір додано: 28.01.2019
Твір змінено: 28.01.2019
Завантажити: pdf див. (68,6 МБ)
Опис: Звід пам’яток історії та культури України – перше в Україні енциклопедичне науково-довідкове видання про всі відомі на її території нерухомі пам’ятки археології, історії, архітектури та містобудування, монументального мистецтва. Звід включатиме 28 томів, відповідно до адміністративно-територіального поділу країни (24 області, Автономна Республіка Крим, міста Київ і Севастополь), окремий том присвячено пам’яткам української культури за рубежем.

Відкриває Звід том «Київ», який складається з двох книг (перша книга – у трьох частинах, друга міститиме статті про цвинтарі міста). Частина перша книги 1-ї тому «Київ» побачила світ 1999. Великий обсяг матеріалу зумовив поділ книги не на дві частини, як оголошувалося в анотації до першої частини, а на три. Частина друга вийшла друком 2004.

До третьої частини ввійшло 778 статей, про пам’ятки культурної спадщини столиці України, а також статті топонімічного та архітектурного словників. Значний обсяг інформації вперше вводиться до широкого наукового та суспільного обігу. Над підготовкою матеріалів книги працювало 387 авторів, які представляють різні галузі науки і культури.

Книгу супроводжує науково-довідковий апарат (джерела та література, покажчики – вулиць, іменний, постатейний), список авторів, ілюстративний матеріал (1610 фотографій, схем, планів).
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.