Петер Енґлунд » Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах

Праця
Написано: 2008 року
Джерело: maxima-library.org
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 28.09.2017
Твір змінено: 29.09.2017
Завантажити: djvu (8,2 МБ) fb2.zip (4,4 МБ)
Опис: Книга заснована на щоденниках і спогадах її учасників. Автор, досліджуючи архіви, відновив хід подій Першої світової війни. Кожен із дев'ятнадцятьох абсолютно різних людей з обох боків конфлікту розповідає про ту війну, що зазнав особисто, зокрема: багатодітна американка, яка влітку перебувала в маєтку в Польщі; датський пацифіст, мобілізований до німецької армії; російська медсестра; австралійка, яка приїхала на своїй вантажівці до Сербії, щоб служити в армії шофером; російський офіцер; німецький матрос; шукач пригод, латиноамериканець, від якого відмовляються всі армії, крім османської; французький дипломат та ін.
Петер Енґлунд показує, як настрій і сприйняття війни людиною змінюється від захоплення та ентузіазму до тотального страху і ненависті… Автор таким чином уклав щоденникові записи, що події розгортаються послідовно. Ми можемо побачити війну місяць за місяцем водночас на всіх фронтах.

Примітка верстальника: Цією книгою видавництво «Фоліо» продовжує ганебну практику перекладу не з оригіналу, а з російського перекладу. Численні описки й сліди гуглтранслейта верстальник по змозі виправив (перелік додається).

Переклад Н. В. Третякової. — Харків: Фоліо, 2016. — 555 с.: іл. — ISBN 978-966-03-7506-2.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.