Дмитро Дроздовський » Множинність реальності в англійському постпостмодерністському романі
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Множинність реальності в англійському постпостмодерністському романі

Праця
Написано: 2018 року
Джерело: Машинопис тексту люб'язно надано його Автором.
Розділ: Наукова
Твір додано: 15.04.2019
Твір змінено: 15.04.2019
Завантажити: pdf див. (4,3 МБ)
Опис: У монографії зосереджено увагу на окресленні іманентних рис постпостмодерну, зокрема, в дискурсі англійського літературного постпостмодернізму. Досліджено, що у центрі англійських постпостмодерністських романів експліковано межову ситуацію, у якій вихід можна знайти, якщо використати інтуїтивізм і логіку, знання й віру, наукові технології та відчуття. У романах Д. Лоджа, І. Мак’юена, Д. Мітчелла, М. Левицької, Л. Хайд, М. Геддона та ін. людина розглядається в психологічно-медикалізованому аспекті. Література постпостмодерну дає можливість візуалізувати категорію пам’яті як філософський чинник культури сьогодення. Пожвавлення інтересу сучасного літературознавства до теоретичного переосмислення ґенези жанрів, неоднозначність оцінок, визначень і дискусії навколо питань становлення та розвитку жанротворчих процесів в англійській літературі постпостмодернізму детермінують актуальність цієї монографії. У постпостмодерністському дискурсі англійської літератури актуалізовано прагнення людини уникнути безсилля перед космосом і технологіями, осмислення релігії й віри за допомогою здобутків у медицині, психології, нейрофізіології тощо.
Для фахівців у галузі теорії та історії літератури, докторантів, аспірантів, студентів‑філологів, а також усіх, хто цікавиться проблемами зарубіжної літератури й сучасного літературного процесу у Великій Британії.

Дроздовський Д.І. Множинність реальності в англійському постпостмодерністському романі (філософська проблематика, жанри, наративні стратегії): монографія, вид. 2‑ге, доповнене, доопрацьоване / Дмитро Ігорович Дроздовський. — К.: Університетське видавництво «Пульсари», 2018. — 472 c.
ISBN 978–966–843–936–0
 
Відгуки читачів:
 
29.04.2019 • zhurnal
А звідки у вас така інформація, Wolly? Чи не створити таку номінацію для всіх науковців, чиї дисертації відхилені МОН або ж надіслані на доопрацювання? Чому створено такий галас? Бо це свідома кампанія, правильно? Постійні наклепи? Це вже свідчить про цілеспрямовану кампанію, яку розпочали псевдонауковці на кшталт тамари гундорової.
29.04.2019 • Wolly
При знакомстве с этим, а также другими трудами Д.Дроздовского, стоить учитывать статус автора, победителя в номинации "Плагиатор года-2018". Текст "нового" варианта монографии не проходил рецензирования указанных лиц
15.04.2019 • zhurnal
Попереднє твердження є неправдивим. Це перероблений варіант монографії, видання 2-ге, яке було доопрацьовано. Це зазначено в анотації, варто читати уважніше:
Дроздовський Д.І. Множинність реальності в англійському постпостмодерністському романі (філософська проблематика, жанри, наративні стратегії): монографія, вид. 2‑ге, доповнене, доопрацьоване / Дмитро Ігорович Дроздовський. — К.: Університетське видавництво «Пульсари», 2018. — 472 c.
15.04.2019 • monky
Читачам мати на увазі, що наукова комісія Інституту літератури не прийняла цю монографію до захисту як плагіат. http://www.chytomo.com/komisiia-znajshla-v-dysertatsii-drozdovskoho-64-plahiatu/
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.