Мирослава Дякович » Електронні реєстри в діяльності нотаріусів України
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Електронні реєстри в діяльності нотаріусів України

Посібник
Написано: 2011 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 02.01.2012
Твір змінено: 02.01.2012
Завантажити: pdf див. (2,3 МБ)
Опис: Практичний посібник «Електронні реєстри в діяльності нотаріусів України» підготовлений з метою формування бачення та розуміння функціонування системи електронних реєстрів у діяльності нотаріусів України та їх значення у забезпеченні реалізації і захисту прав та законних інтересів юридичних та фізичних осіб. У посібнику розкривається роль комп’ютерних технологій у діяльності нотаріуса, місце електронних реєстрів у нотаріальному процесі. Матеріал викладений шляхом поєднання нормативної бази в частині організації роботи з електронними реєстрами та коментарів автора, які побудовані на існуючих наукових доробках та повсякденному особистому досвіді роботи нотаріуса. У посібнику кожному реєстру присвячено окремий розділ, де розкривається мета створення і порядок користування електронними реєстрами. З метою забезпечення повноти розуміння матеріалу наведено зразки заповнення відповідних заяв. Для зручності, в кінці посібника подано законодавчі акти. Посібник допоможе легко освоїти теоретичний матеріал, подані рекомендації та роз’яснення полегшать здобуття практичних навиків.
Книга буде цікавою як для нотаріусів, помічників нотаріусів, стажистів, адвокатів, працівників органів державної реєстрації актів цивільного стану та працівників органів юстиції так і для студентів, аспірантів, викладачів юридичних вузів та факультетів.

Дякович М.М. Електронні реєстри в діяльності нотаріусів України. Практ. посіб. – К.: Алерта; Центр учбової літератури, 2011. – 344 с.
ISBN 978-617-566-055-3 (Алерта)
ISBN 978-611-01-0204-9 (ЦУЛ)
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.