Василь Деревінський » Народовладдя та енергозбереження як фактори консолідації суспільства в документах сучасних українських правих партій
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Народовладдя та енергозбереження як фактори консолідації суспільства в документах сучасних українських правих партій

Стаття
Написано: 2017 року
Джерело: gileya.org
Розділ: Наукова
Твір додано: 17.04.2018
Твір змінено: 17.04.2018
Завантажити: pdf див. (375 КБ)
Опис: Деревінський В.Ф. Народовладдя та енергозбереження як фактори консолідації суспільства в документах сучасних українських правих партій // Гілея. – 2018. – Вип. 128. – С. 311-315.

В представленій статті розглянуто значення національної консолідації для розвитку держави. Звернуто увагу на фактори, які мають сприяти інтеграції українського суспільства. До таких факторів віднесено народовладдя та енергозбереження. Проаналізовано як питання національної консолідації, народовладдя та енергозбереження представлено в політичних програмах українських правих партій. Методологічною основою дослідження послужив конкретно-історичний, порівняльний та історико-аналітичний методи. Використано принципи об’єктивності, історизму, багатофакторності. У висновках зазначено про необхідність надати більшої уваги в програмах українських політичних партій питанням інтеграції українського суспільства. Зростання ролі народовладдя в державі, а заразом впровадження енергозбереження позитивно вплине на рівень національної безпеки, суспільної злагоди, добробуту і самореалізації громадян.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.