Василь Даниленко » Дзеркало душі народної: Спогади та враження відвідувачів виставки про Голодомор 1932–1933 років в Україні «Розсекречена пам'ять»
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Дзеркало душі народної: Спогади та враження відвідувачів виставки про Голодомор 1932–1933 років в Україні «Розсекречена пам'ять»

Спогади
Написано: 2008 року
Розділ: Історична
Твір додано: 04.02.2016
Твір змінено: 04.02.2016
Завантажити: pdf див. (69,5 МБ)
Опис: Дзеркало душі народної: Спогади та враження відвідувачів виставки про Голодомор 1932–1933 років в Україні «Розсекречена пам’ять» / Упор. Вас. Даниленко; Ред. кол.: С. Богунов, Вас. Даниленко, О. Іщук, С. Кокін, В. Марочко, Р. Пиріг. Служба безпеки України; Галузевий державний архів. – К.: Вид. дім «Києво-Могилянська академія», 2008. – 767 с.

У виданні факсимільного типу вміщено свідчення, спогади, враження – всі записи, зроблені у Книзі відгуків відвідувачами виставки «Розсекречена пам’ять», організованої Службою безпеки України у 2006 – 2007 роках у місті Києві, в Автономній Республіці Крим, обласних центрах України, а також за кордоном – у Москві та Мінську. Записи віддзеркалюють ставлення людей різного віку, життєвого досвіду, різних політичних поглядів і соціального статусу до Голодомору 1932 – 1933 років, передають душевний стан численних відвідувачів виставки, відкривають нові факти геноциду. Визначальною ідеєю книги є заклик зберегти пам’ять про безвинних жертв Голодомору та не допустити повторення такої величезної трагедії в жодній країні.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.