Володимир Чос » Історiя християнства в Україні
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Історiя християнства в Україні

Праця
Написано: 2007 року
Розділ: Історична
Твір додано: 02.07.2010
Твір змінено: 02.09.2013
Завантажити: doc див. (715 КБ) doc.zip (206 КБ) fb2.zip (340,4 КБ) txt див. (306,9 КБ) txt.zip (137,3 КБ)
Опис: Історія православної, католицької, протестантської церков в Україні в одній компактній книжці тепер доступна історикам, релігієзнавцям, любителям історії з Черкащини та всієї України.

Книжка власкора "Прес-Центру", городищенського журналіста й краєзнавця Володимира Чоса "Історія християнства в Україні" – безперечно, цінний науковий і освітній експеримент. Адже переважна більшість публікацій на історико-християнську тематику або присвячена історії якоїсь одної конфесії, або висвітлює лише перипетії міжконфесійних зіткнень. Володимир Чос ставить собі за мету показати чільну роль в історії України християнства як явища, що століттями визначало історичні процеси в нашій країні, та й саму свідомість українського народу. А любителям історії Черкащини у книжці відкривається чимало цікавих і досі невідомих епізодів.

Всебічно аналізуючи маловідомі історичні факти, Володимир Чос провів цілісне вивчення тематичного пласту християнської культури, – зазначив доцент кафедри засобів масової комунікації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат філологічних наук Юрій Колісник, який рецензував видання. – Його праця дуже важлива у науковому сенсі.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.