Марія Брус » Історична граматика української мови: Хрестоматія
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Історична граматика української мови: Хрестоматія

Посібник
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Твір додано: 03.07.2019
Твір змінено: 03.07.2019
Завантажити: djvu (986,5 КБ) pdf див. (1,8 МБ)
Опис: Брус М. П. Історична граматика української мови : Хрестоматія / Марія Петрівна Брус. – Івано-Франківськ : ПП Голіней О. М., 2016. – 92 с.

У посібнику представлено навчальний матеріал (теоретичний і практичний) та науковий матеріал (хрестоматійний) з історії української мови ХІ – ХV століть, яка становить основу вивчення програмної дисципліни “Історична граматика української мови” у вищих освітніх закладах. З метою пізнання і засвоєння найбільш давнього писемного періоду розвитку української мови систематизовано відомості зі становлення основних мовних рівнів – фонетичного, лексичного, словотвірного і граматичного.
Посібник складається з трьох частин. Третя частина охоплює вибрані праці з історії вивчення писемних джерел і вибрані тексти писемних пам’яток ХІ – ХV ст. для дослідження їх мовних особливостей. Лінгвістичні праці – це наукова база для пізнання й освоєння писемної спадщини ХІ – ХV ст., про напрацювання вчених з історії давньоукраїнської мови.
Тексти писемних джерел ХІ – ХV ст. – це фрагменти вибраних творів із найбільш багатими й виразними рисами української мови.

Посібник укладено для вивчення “Історичної граматики української мови” у вищих
освітніх закладах і загалом для всіх студентів-філологів, учителів-словесників, науковців-лінгвістів, знавців і дослідників історії української мови.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.