Тетяна Боряк » Документальна спадщина української еміграції в Європі: Празький архів (1945–2010)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Документальна спадщина української еміграції в Європі: Празький архів (1945–2010)

Праця
Написано: 2011 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 09.06.2016
Твір змінено: 09.06.2016
Завантажити: pdf див. (55,9 МБ)
Опис: Боряк Т. Документальна спадщина української еміграції в Європі: Празький архів (1945–2010) / Наук. редакт. М. Слободяник. Міністерство культури України, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв. – Ніжин : Вид-во НДУ імені Миколи Гоголя, 2011. – 544 с.


У монографії розглянуто теоретичні засади феномену української документальної спадщини, витвореної та акумульованої українською еміграцією на європейських теренах упродовж першої половини XX ст. включно з одним із її найбільших сегментів – т. зв. Празьким архівом. Поетапно простежено повоєнну "архівну долю" еміграційної україніки, практичні кроки й результати оперативної розробки та науково-технічного опрацювання фондів Празького архіву. Завдяки застосованій автором методиці аналізу атрибутивних, кількісних та змістовних характеристик реконструйовано первісний склад Празького архіву на пофондовому рівні та місцеперебування його складових в Україні. Окреслено історію академічних та архівних проектів з консолідації документальної україніки від початку XX ст. до сьогодення.

Для науковців, працівників культури, аспірантів і студентів, а також тих, хто цікавиться історією України, історією архівної справи та української еміграції
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.