Олександр Бондаренко » Протистояння. Книга 2
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Протистояння. Книга 2

Праця
Написано: 2013 року
Розділ: Історична
Додав: vovaniko
Твір додано: 24.02.2015
Твір змінено: 24.02.2015
Завантажити: djvu (9,9 МБ) pdf див. (14,9 МБ)
Опис: Друга книга трилогії, як і перша «Повернення із забуття», на документальній основі відтворює історію рейду таращанських повстанців під проводом Федора Гребенка в серпні 1918 року теренами Полтавщини спочатку на Харківщину, а потім, після важкого бою з німецькими військами, до нейтральної зони на кордоні Української Держави з Росією.
У книзі також висвітлюється історія формування регулярної військової частини Центральної Ради в лютому 1918 року - Окремого Запорозького загону армії УНР, його участь разом з німецькими військами у звільненні України від московських війську березні-квітні 1918 року.
У книзі відтворено маловідомі факти з періоду протистояння уряду Української Держави гетьмана Павла Скоропадського з Раднаркомом Росії та Українським Національним Союзом, що призвело до створення Директорії УНР та повстання проти гетьмана Павла Скоропадського в листопаді 1918 року.
Видання рекомендовано для масового читача та всіх зацікавлених правдивою історією боротьби українського народу за незалежність України.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.