Олександр Богатирчук » В ім'я нації (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

В ім'я нації (збірка)

Стаття
Написано: 2002 року
Джерело: www.ukrnationalism.org.ua
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 12.11.2007
Твір змінено: 12.11.2007
Завантажити: txt див. (223,4 КБ) txt.zip (64 КБ)
Опис: Пропонована Вашій увазі збірка публікацій Олександра Богатирчука – не просто данина світлій пам'яті нашого побратима, як це може декому видатися на перший погляд. Це є добірка направду вартісних праць юного націоналіста, більшість яких не втратили актуальності й сьогодні, що свідчить про неабиякий аналітичний розум Сашка та його прозорливість і незаконсервованість мислення.
Статті написані й опубліковані в українській періодичній пресі протягом 1999-2002 років, тобто на той час автору було 15-18 років...
Звичайно це не є «повне зібрання творів», Сашкових публікацій є набагато більше і знайти їх можна, погортавши підшивки «Вечірнього Києва», «Народної газети», «Українського слова», «Шляху перемоги», «України молодої», «Незборимої нації», «Молоді України», «Дзеркала тижня», «Грона» та інших видань. Написані вони в різний період і з різних приводів. Різні вони й за тематикою, але єднає їх велика синівська любов до України і талант молодого автора.
Сашко дійсно був дуже здібним і продуктивним хлопцем, на своєму короткому шляху він встиг багато зробити, і лише уявити можемо, що і скільки він зміг би здійснити і втілити, якби його життєва нитка не обірвалась так несподівано.
Сподіваємось, що писання «Професора», які ми випускаємо в світ окремою збіркою, заторкнуть серця молодих українців і спонукають до роздумів і конкретних дій. Адже слово варте чогось тоді, коли воно родить чин. Саме таким є слово Сашка Богатирчука.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.