Світлана Благодєтєлєва‐Вовк » Підприємство як мікроцивилізація
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Підприємство як мікроцивилізація

Праця
Джерело: lib.rada.gov.ua
Розділ: Наукова
Твір додано: 24.08.2010
Твір змінено: 24.08.2010
Завантажити: pdf див. (13,7 МБ)
Опис: У монографії представлено результат розв’язку проблеми забезпечення економічного розвитку та зростання. Встановлено, що в умовах глобальних змін джерелом розвитку і зростання є особлива людиноцентрична форма підприємства – мікроцивілізація, в якій поєднано виконання економічної та культурної функцій.

Приділено увагу дослідженню стану методології економічної науки. З’ясовано, що в умовах утвердження культурологічної парадигми, цивілізаційний підхід стає ефективним методом пізнання, за допомогою якого виявляються особливі, унікальні аспекти стану та динаміки соціальної дійсності.

Важливе місце присвячено вивченню людини. Встановлено, що головним мотивом існування є досягнення повноти буття – спорідненості з дійсністю. Розроблено комплексну модель та цивілізаційний профіль особистості, які допомагають виявити домінуючі цінності та установити рівень її цивілізованості/не‐цивілізованості.

Розроблені прикладні методики було апробовано на вітчизняних підприємствах, що довело практичне значення запропонованої концепції.

Для вчених‐суспільствознавців, керівників та фахівців підприємств, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.