Ігор Бегей » Ідейно-теоретична спадщина та практична діяльність української лівиці Галичини (кінець ХІХ – перша третина ХХ століть)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Ідейно-теоретична спадщина та практична діяльність української лівиці Галичини (кінець ХІХ – перша третина ХХ століть)

Праця
Написано: 2015 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 04.01.2017
Твір змінено: 04.01.2017
Завантажити: pdf див. (2,5 МБ)
Опис: В історико-політологічному дискурсі проаналізовано особливості діяль­ності політичних сил лівого спрямування в Галичині в контексті суспільно-політичних процесів кінця ХІХ – першої половини ХХ століть. Акцентовано на ідейно-теоретичній спадщині лівиці, ставленні політичних партій цього ідеоло­гічного спектра до політичного устрою Австро-Угорської імперії, ЗУНР, Другої Речі Посполитої, їхньої національно-культурної та соціально-економічної політики. Розглянуто парламентські й позапарламентські форми роботи соціа­лістичних і комуністичних сил, їх впливу на політичні процеси в регіоні й за кордоном.
Установлено, що українська лівиця Галичини в досліджуваний період залишила самобутній теоретичний спадок і глибой слід у формуванні українсь­кого суспільства в його боротьбі за національне та соціальне визволення, від­новлення інституцій власної держави.
Ключові слова: українська лівиця, політична партія, політичний режим, політична програма, парламент, національно-культурні товариства, профспіл­кові організації.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.