Анжеліка Баран » Діяльність депутатів-українців в австрійському парламенті (1897–1918 рр.): історико-правове дослідження
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Діяльність депутатів-українців в австрійському парламенті (1897–1918 рр.): історико-правове дослідження

Праця
Написано: 2013 року
Розділ: Історична
Твір додано: 09.09.2016
Твір змінено: 09.09.2016
Завантажити: pdf див. (1,4 МБ)
Опис: Баран А. В. Діяльність депутатів-українців в австрійському парламенті (1897–1918 рр.): історико-правове дослідження : дис ... кандидата юридичних наук : 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень / Анжеліка Володимирівна Баран ; Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2013. - 229 с.

У дисертації на підставі аналізу нормативно-правових актів, архівних джерел і спеціальної літератури досліджено діяльність депутатів-українців в авст¬рійському парламенті (1897–1918 рр.). Визначено правно-політичну ос-нову діяльності австрійського парламенту у середині ХІХ – на початку ХХ ст. Розглянуто еволюцію австрійського виборчого законодавства, хід виборчих кампаній до австрійського парламенту на землях Східної Галичини у 1897–1918 рр. та їхні результати. З юридичних позицій аналізуються основні на-прями діяльності депутатів-українців в австрійському парламенті у дослі-джуваний період. Результати дослідження дали змогу підтвердити висновок про значення діяльності депутатів-українців в австрійському парламенті для політичного та економічного розвитку краю.

Ключові слова: парламент, депутат, Габсбурзька монархія, Королівство Галичини й Лодомерії, виборча кампанія, виборче право, курія, національна автономія, правовий статус української мови.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.