Михайло Андрусяк » Командири відділів 21-го (Коломийського) тактичного відтинку УПА "Гуцульщина": історико-біографічне дослідження
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Командири відділів 21-го (Коломийського) тактичного відтинку УПА "Гуцульщина": історико-біографічне дослідження

Праця
Написано: 2005 року
Джерело: hurtom.com
Розділ: Історична
Додав: vovaniko
Твір додано: 02.06.2015
Твір змінено: 02.06.2015
Завантажити: djvu (2,2 МБ)
Опис: У виданні представлено матеріали про командирів відділів 21-го (Коломийського) тактичного відтинку УПА „Гуцульщина”, який був однією зі складових Української Повстанської Армії. Автор подає відомості про його структуру, особовий склад тощо. Більшість з представлених тут матеріалів вводиться в науковий обіг уперше.

Надіємося, що ця скромна праця маленьким струмочком увіллється до могутньої ріки віри живих і мертвих українських повстанців у торжество української національної ідеї, у відновлення історичної справедливості стосовно героїчної Української Повстанської Армії та її творця — Організації Українських Націоналістів, стане одним з чинників для визнання ОУН і УПА єдиною оружною силою у Другій світовій війні, яка виборювала сьогоднішню незалежність України, ведучи війну водночас проти кількох загарбників. А також сподіваємося, що кожного учасника тієї жертовної боротьби назвуть справжнім героєм України.

Місце видання: Коломия
Видавництво: Видавничо-поліграфічне товариство "Вік"
Кількість сторінок: 80
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.