Альфред Брем » Життя тварин
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Життя тварин

Довідник
Написано: 2004 року
Джерело: toloka.to
Розділ: Наукова
Твір додано: 20.03.2016
Твір змінено: 31.01.2018
Завантажити: pdf див. (95,3 МБ)
Опис: Ім’я Альфреда Брема втілює магію, пов’язану з авторитетом відомого з дитинства знавця тваринного світу, мандрівника й чудового оповідача. Його історії про звірів, птахів та комах завжди сповнені тонких спостережень й щирих людських емоцій.
Найбільші труднощі у практичному використанні цього найцікавішого зібрання спостережень, фактів та невигаданих історій пов’язані з певними незручностями. По-перше, шість або навіть три томи Брема міг дозволити собі далеко не кожен.
По-друге, знайти цікаву для вас істоту, не розбираючись у типах, родинах та інших мудрих речах, не дуже просто. Це зумовило врешті-решт появу унікального видання — словника тваринного світу, що ґрунтується на багатотомному виданні Альфреда Брема. У результаті вийшов універсальний довідник, що охоплює всіх значущих представників земної фауни, чудовий путівник по морях, пустелях, саванах та джунглях. Статті про тварин, розміщенні за алфавітом, проілюстровано неповторними «бремівськими» малюнками, виконаними зі знанням справи видатними рисувальниками-натуралістами. Ця книга справжній подарунок для кожного, чиє серце хоч інколи відгукується на заклик матері-природи.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.